جراحی بینی چیست؟

يکشنبه 7 بهمن 1397
16:18
netware

جراحی بینی

در هنگامی که شما میخواهید عمل بینی انجام دهید، جراح بینی شما یک برش از کناره های بینی شما اینجا می کند تا به استخوان و غضروف بینی دسترسی پیدا کند .برش ها اکثر مواقع در داخل بینی زده می شود بنابراین بعد از عمل جای برش غیر قابل مشاهده است. بر حسب نیاز ممکن است پیوند غضروف نیز انجام شود.پس از اینکه جراح استخوان و غضروف بینی را اصلاح کرد ، پوست و بافت بینی بر روی ساختار جدید می نشیند. البته پوست بینی هم میتواند تاثیر زیادی برعمل زیبایی بینی داشته باشد و نحوه ی جذب شدن پوست را نیز نباید نادیده گرفت.در نهایت یک آتل در بیرون بینی گذاشته می شود تا شکل جدید بینی را تا زمان بهبود پشتیبانی کند.

عمل بینی میتواند تحت بیهوشی کامل و تحت بیهوشی موضعی انجام شود

در بیهوشی کامل شما دیگر هیچ چیزی را احساس نمیکنید و بعد از اتمام عمل بیدار میشوید ولی عمل موضعی فقط اون مقدار از بینی که قراره عمل بشه بی حس میشه و شما از اول تا عمل بیدار هستید و مشاهده میکنید که دکتر چگونه بینی شما را جراحی میکند اگر تحمل دیدن چنین صحنه ای رو ندارید پیشنهاد میکنم که از بیهوشی کامل استفاده کنید

جراحی بینی معمولا به صورت سرپایی انجام می شود اما گاهی اوقات هم ممکن است بیمار یک شب در بیمارستان یا محل جراحی بستری شود.

دکتر جراح که عمل بینی را انجام می دهد معمولا متخصص گوش و حلق بینی یا جراح پلاستیک یا هر دو است .

اگر در پایتخت زندگی میکنید و به دنبال بهترین جراح بینی در تهران میگردید ما میتوانیم به شما دکتر طاهریان رو معرفی منیم که بیش پنج هزار عمل موفق داشته و میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

برای متوجه شدن هزینه درمان میتوانید پس از مراجعه به دکتر و بازدید بینی شما از هزینه عمل بینی مطلع شوید.


[ بازدید : 66 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به sakhtosaz است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات